Make your own free website on Tripod.com
Masz jakies pytania ? Sugestie ? Napisz ! Napewno Otrzymasz odpowiedz !



kamixc@o2.pl

bulato@o2.pl

 
menu
  Index
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

Forum rowerowe

 

www.lobeskimtb.prv.pl

Łobeski Maraton MTB

 


Wyniki

Wg. kategorii
Kategoria K2 (od 19 do 39 lat)
Dystans 32 km

I

Szymańska Emilia

Szczecin

 1 h 29’ 42”

Kategoria M0 (do 15 lat)
Dystans 32 km

I

Lipien Patryk

Szczecin

1 h 25’ 03”

II

Turowski Łukasz

Sobótka

1 h 25’ 10”

III

Bartek Wróbel

Szczecin

1 h 32’ 25”

IV

Krzysztof Kobierski

Szczecin

 1 h 41’ 15”

V

Marek Ciechański

Siedlice

1 h 49’ 47”

VI

Adam Winiarski

Łobez

 2 h 06’ 54”

Kategoria M1 (od 16 do 18 lat)
Dystans 32 km

I

Sola Hubert

Łobez

1 h 20’ 00”

II

Bąk Marek

Łobez

 1 h 20’ 01”

III

Rusek Robert

Szczecin

1 h 25’ 01”

IV

Albin Kozakiewicz

Łobez

1 h 26’ 37”

V

Paweł Kaczmarek

Szczecin

1 h 41’ 33”

VI

Bartłomiej Aleksander

Szczecin

1 h 54’ 54”

VII

Michał Winiarski

Łobez

2 h 06’ 59”

Kategoria M2 (od 19 do 30 lat)
Dystans 32 km

I

Kuć Łukasz

Szczecin

1 h 23’ 15”

II

Wilczyński Krzysztof

Szczecin

1 h 25’ 02”

III

Wyglądacz Mateusz

Police

1 h 25’ 04”

Kategoria M3 (od 31 do 40 lat)
Dystans 32 km

I

Pietrzak Mirosław

Szczecin

1 h 53’ 11”

Kategoria M4 (od 41 do 50 lat)
Dystans 32 km

I

Paradowski Leszek

Drawsko Pomorskie

1 h 23’ 30”

II

Turkiewicz Mirosław

Szczecin

1 h 25’ 20”

III

Hajac Dariusz

Goleniów

1 h 32’ 26”

IV

Krzyśko Maciej

Pełczyce

1 h 32’ 26”

V

Eligiusz Lech

Szczecin

1 h 41’ 06”

VI

Stelmach Janusz

Szczecin

1 h 41’ 08”

VII

Winiarski Mirosław

Łobez

2 h 06’ 58”

Kategoria M5 (od 51)
Dystans 32 km

I

Radziński Karol

Szczecin

1 h 23’ 00”

II

Binkowski Andrzej

Barlinek

1 h 25’ 05”

III

Pietrzak Mieczysław

Szczecin

1 h 45’ 02”

IV

Małaszczycki Mirosław

Szczecin

1 h 55’ 41”

Kategoria M1 (od 16 do 18 lat)
Dystans 66 km

I

Walasiak Kamil

Łobez

2 h 51’ 18”

II

Zyskowski Łukasz

Koszalin

2 h 53’ 50”

III

Kaczała Krzysztof

Binowo

2 h 56’ 55”

ategoria M2 (od 19 do 30 lat)
Dystans 66 km

I

Pobiarżyn Aksel

Łobez

2 h 51’ 19”

II

Olszewski Grzegorz

Bielkowo

2 h 51’ 20”

III

Szymański Paweł

Szczecin

2 h 51’ 21”

IV

Tomasz Kozłowski

Koszalin

2 h 55’ 00”

V

Bartosz Krzyśko

Pełczyce

2 h 55’ 23”

VI

Przemysław Rupa

Szczecin

2 h 55’ 41”

VII

Tomasz Mechliński

Łobez

3 h 27’ 28”

Kategoria M3 (od 31 do 40 lat)
Dystans 66 km

I

Kuźmicki Remigiusz

Szczecin

2 h 43’ 35”

II

Kop-Ostrowski Paweł

Szczecin

2 h 51’ 17”

III

Król Gerard

Stargard Szczeciński

3 h 07’ 01”

IV

Rafał Dymek

Szczecin

3 h 15’ 56”

V

Adam Zaczeniuk

Gdańsk

3 h 54’ 47”

Kategoria M4 (od 41 do 50 lat)
Dystans 66 km

I

Gajdzika Krzysztof

Koszalin

2 h 57’ 20”

II

Kiljańczyk Piotr

Szczecin

3 h 42’ 12”

III

Powieko Marek

Szczecin

3 h 57’ 03”

IV

Wilczyński Waldemar

Szczecin

4 h 18’ 28”

V

Eligiusz Lech

Szczecin

1 h 41’ 06”

Kategoria M5 (od 51)
Dystans 66 km

I

Jaroszonek Andrzej

Barlinek

2 h 53’ 23”

II

Kochan Zbigniew

Szczecin

3 h 27’ 31”

III

Lewandowski Maciej

Jelenia Góra

3 h 42’ 12”

IV

Huczko Piotr

Wolin

4 h 27’ 56”

 

Wyniki Open I Łobeskiego Maratonu MTB

Dystans 32 km

1

Sola Hubert

Łobez

1 h 20’ 00”

M1

2

Bąk Marek

Łobez

1 h 20’ 01”

M1

3

Radzimski Karol

Szczecin

1 h 23’ 00”

M5

4

Kuć Łukasz

Szczecin

1 h 23’ 15”

M2

5

Paradowski Leszek

Drawsko Pomorskie

1 h 23’ 30”

M4

6

Rusek Robert

Szczecin

1 h 25’ 01”

M1

7

Wilczyński Krzysztof

Szczecin

1 h 25’ 02”

M2

8

Lipień Patryk

Szczecin

1 h 25’ 03”

M0

9

Wyglądacz Mateusz

Police

1 h 25’ 04”

M2

10

Bińkowski Andrzej

Barlinek

1 h 25’ 05”

M5

11

Turowski Łukasz

Sobótka

1 h 25’ 10”

M0

12

Turkiewicz Mirosław

Szczecin

1 h 25’ 20”

M4

13

Kozakiewicz Albin

Łobez

1 h 26’ 37”

M1

14

Szymańska Emilia

Szczecin

1 h 29’ 42”

K2

15

Hajac Dariusz

Goleniów

1 h 32’ 24”

M4

16

Wróbel Bartek

Szczecin

1 h 32’ 25”

M0

17

Krzyśko Maciej

Pełczyce

1 h 32’ 26”

M4

18

Lech Eligiusz

Szczecin

1 h 41’ 06”

M4

19

Stelmach Janusz

Szczecin

1 h 41’ 08”

M4

20

Kobierski Krzysztof

Szczecin

1 h 41’ 15”

M0

21

Kaczmarek Paweł

Szczecin

1 h 41’ 33”

M1

22

Pietrzak Mieczysław

Szczecin

1 h 45’ 02”

M5

23

Ciechański Marek

Siedlice

1 h 49’ 47”

M0

24

Pietrzak Mirosław

Szczecin

1 h 53’ 11”

M3

25

Bartłomiej Aleksander

Szczecin

1 h 54’ 54”

M1

26

Małaszycki Mirosław

Szczecin

1 h 55’ 41”

M5

27

Winiarski Adam

Łobez

2 h 06’ 54”

M1

28

Winiarski Mirosław

Łobez

2 h 06’ 58”

M4

29

Winiarski Michał

Łobez

2 h 06’ 59”

M0

 

Dystans 66 km

1

Kuźmicki Remigiusz

Szczecin

2 h 43’ 35”

M3

2

Kop-Ostrowski Paweł

Szczecin

2 h 51’ 17”

M3

3

Walasiak Kamil

Łobez

2 h 51’ 18”

M1

4

Pobiarżyn Aksel

Łobez

2 h 51’ 19”

M2

5

Olszewski Grzegorz

Bielkowo

2 h 51’ 20”

M2

6

Szymański Paweł

Szczecin

2 h 51’ 21”

M2

7

Jaroszonek Andrzej

Barlinek

2 h 53’ 23”

M5

8

Zyskowski Łukasz

Koszalin

2 h 53’ 50”

M1

9

Kozłowski Tomasz

Koszalin

2 h 58’ 00”

M2

10

Krzyśko Bartosz

Pełczyce

2 h 55’ 33”

M2

11

Rupa Przemysław

Szczecin

2 h 55’ 41”

M2

12

Kaczała Krzysztof

Binowo

2 h 56’ 55”

M1

13

Gajdzika Krzysztof

Koszalin

2 h 57’ 20”

M4

14

Król Gerard

Stargard Szczeciński

3 h 07’ 01”

M3

15

Dymek Rafał

Szczecin

3 h 15’ 56”

M3

16

Mechliński Tomasz

Łobez

3 h 27’ 28”

M2

17

Kochan Zbigniew

Szczecin

3 h 27’ 31”

M5

18

Lewandowski Maciej

Jelenia Góra

3 h 42’ 12”

M5

19

Kijańczyk Piotr

Szczecin

3 h 42’ 12”

M4

20

Zaczeniuk Adam

Gdańsk

3 h 54’ 47”

M3

21

Powirko Marek

Szczecin

3 h 57’ 03”

M4

22

Huczko Piotr

Wolin

4 h 27’ 56”

M5

23

Wilczyński Waldemar

Szczecin

4 h 18’ 28”

M4

24

Gąsior Marek

Goleniów

NS

 

25

Łukaszewicz Sławomir

Goleniów

NS

 

II £obeski Szosowy Maraton Rowerowy juz za nami
Rajd Orła Bielika
UKS Dobra